Cylindrické vložky

Cylindrické vložky   

Vložka a kľúč – kvalitný základ mechanických uzamykacích systémov BKS uspokojuje najprísnejšie požiadavky na kvalitu a bezpečnosť vysokokvalitnými riešeniami mechanickej ochrany dverí. Moderné obojstranné kľúče sú vybavené ochranou proti kopírovania kľúča a môžu o ne požiadať len oprávnené osoby s bezpečnostnou kartou. Cylindrické vložky BKS sú zárukou na najvyššiu ochranu kľúčov proti nelegálnej výroby.

Kľúče a cylindrické vložky sú zabezpečené dlhými patentovými lehotami a flexibilnými možnosťami rozšírenia systémov. Mechanickú kontrolu vstupu je možné doplniť a kombinovať s elektronickými systémami.

Bezpečnosť je názov hry: ochrana proti bumpingu, ktorá je súčasťou štandardu, sa stará o to, ako aj núdzová funkcia, ktorá umožňuje otvorenia aj pri vloženým kľúčom z druhej strany vložky.

Mechanické uzamykacie systémy BKS ponúkajú individuálne a na mieru šité riešenia a sú vyrábané v súlade s najvyššími štandardmi kvality. Ak  budete chcieť  kvalitné mechanické zabezpečenie vášho domu.Alebo plánujete vybaviť svoj bytový dom alebo firmu systémom generálneho kľúča?  V každom prípade sú cylindrické vložky BKS tou správnou voľbou. Ponúkame rozsiahle služby pre plánovanie, objednávanie, správu a programovanie systémov hlavného kľúča, takisto rýchlu dodávku cylindrických vložiek a rýchle odoslanie duplikátov kľúčov.

Značka BKS spĺňa so svojimi kvalitnými mechanickými riešeniami zaistenia dverí tie najvyššie kvalitatívne a bezpečnostné nároky. Moderné obojstranné kľúče sú vybavené ochranou proti kopírovaniu a výrobu ich kópie si môžu objednať len oprávnené osoby. A to výlučne len držitelia bezpečnostnej karty.

Budúca bezpečnosť kľúčov a cylindrických vložiek sa zabezpečí dlhými dobami platnosti patentov a flexibilnými možnosťami rozšírenia systémov. Mechanickú kontrolu prístupu je možné dopĺňať o elektronické systémy a kombinovať ju s nimi.

O bezpečnosť sa stará sériová ochrana proti SG metóde (bumpingu), ako i funkcia pre prípad núdze a nebezpečenstva, ktorá bráni blokovaniu zámku zastrčeným kľúčom.

Zobrazených 1–12 z 158 výsledkov

1 2 3 4 12 13 14
0
Košík