BKS mechanické uzamykacie systémy: Precíznosť a bezpečnosť

Mechanické uzamykacie systémy, elektronické uzamykacie systémy alebo kombinácia obidvoch – spravovaných jediným softvérom pre uzamykacie zariadenia. Sú mierkou flexibility, pohodlia a bezpečnosti, ktoré dnešní investori vyžadujú. Nepreháňame, keď tvrdíme, že máme vhodné riešenie pre každú požiadavku. V prípade potreby môžu byť do uzamykacieho zariadenia integrované i garážové vráta, poštové schránky a záhradné bránky.

Výkon nových rozmerov

Uzamykací systém musí byť prispôsobený vašim individuálnym požiadavkám. Či je použitý pre prestížny súkromný dom s vysokými požiadavkami na bezpečnosť alebo pre veľkú komerčnú budovu s ​​vysokou návštevnosťou a mnohými oddeleniami, značka BKS je spoľahlivé, odolné a flexibilné riešenie pre tieto požiadavky. Motto „vziať výkon na novú úroveň“ nemôže byť v tomto prípade vhodnejšie. Bezpečné – flexibilné – orientované na budúcnosť.

Pocíťte kvalitu: moderný obojstranný kľúč

Vysoké štandardy bezpečnosti a funkčnosti sa odrážajú v pohodlí obojstranného kľúča BKS: vysoká kvalita je okamžite zrejmá vďaka príjemnému pocitu a intuitívnemu ovládaniu s rovným obojstranným vedením kľúča.

Kvalitné kľúče s ochranou proti kopírovaniu a registrované zámky s bezpečnostnou kartou zaisťujú, že kontrola prístupu zostane v tých správnych rukách. Dlhé doby platnosti patentov série profilov navyše zaisťujú vysoký stupeň nadčasovosti.

Autorizovaný vstup do budovy – väčšia bezpečnosť a pohodlie

Dobrý systém kontroly prístupu v podstate funguje ako vrátnik, ktorý kontroluje vstupenku. Stará sa o bezpečnosť a pohodlie, a to tak, že neoprávneným osobám zabráni prístup a osoby oprávnené prívetivo privíta. Pre vyvážený pomer medzi pohodlným prístupom do budovy, vysokým zabezpečením budovy a jednoduchou administratívou vždy existuje celkový systém. Takýto systém je možné individuálne prispôsobiť na dané požiadavky. Skupina GU, s jednou z tradičných značiek BKS, je kompetentným partnerom pre architektov, projektantov a prevádzkovateľov budov, pre spracovateľov a bezpečnostné firmy, pokiaľ ide o bezpečný a pohodlný prístup do budov.

Zobrazených 1–12 z 283 výsledkov

1 2 3 4 22 23 24
0
Košík