Bezpečnostné vložky BKS livius

Bezpečnostné vložky BKS livius

Značka livius presviedča ako moderný uzamykací systém s technológiou obojstranného kľúča. Obojstranné použitie kľúča ponúka maximálne jednoduché používanie a kľúče s inovatívnou drážkou posúvača v systéme livius SL zaručujú účinnú ochranu proti kopírovaniu.

Vďaka kombinovateľnosti kľúčov s transpondérovým príveskom SE sú elektronické cylindrické vložky s dverovou guľou CE výhodným doplnkom uzamykacích systémov livius.

livius je tým správnym systémom obojstranných kľúčov, ak si chcete do svojho domova priniesť modernú, mechanickú zabezpečovaciu techniku ​​s registrovaným kľúčom, alebo ak si chcete vybaviť bytový dom či obchodné priestory vlastným uzamykacím systémom. Okrem príslušných funkcií a výbavy ponúkajú cylindrické vložky v tomto systéme možnosť dodatočného rozšírenia.

Bezpečnostné vložky BKS livius sú založené na osvedčenom jednoradovom usporiadaní kolíkov a presvedčia modernou mechanikou obojstranného kľúča. Uzamykací systém sériovo disponuje 6-timi delenými stavítkami. Cylindrické vložky sú vhodné pre najrôznejšie aplikácie a je ich možné obdržať v rôznych funkčných variantoch.

Pocíťte kvalitu: moderný obojstranný kľúč

Vysoké štandardy bezpečnosti a funkčnosti sa odrážajú v pohodlí obojstranného kľúča BKS: vysoká kvalita je okamžite zrejmá vďaka príjemnému pocitu a intuitívnemu ovládaniu s rovným obojstranným vedením kľúča.

Kvalitné kľúče s ochranou proti kopírovaniu a registrované zámky s bezpečnostnou kartou zaisťujú, že kontrola prístupu zostane v tých správnych rukách. Dlhé doby platnosti patentov série profilov navyše zaisťujú vysoký stupeň nadčasovosti.

Chcete prémiové riešenie na najvyššej úrovni pre vlastný domov – alebo bezpečné a zároveň lacné riešenie? So systémami obojstranných kľúčov livius splní spoločnosť BKS každú požiadavku.

Zobrazuje sa všetkych 7 výsledkov

0
Košík