Bezpečnostné vložky detect3000

Bezpečnostné vložky detect3000

Konvenčný uzamykací systém detect3000 stavia na silných stránkach svojho predchodcu a navyše ponúka vylepšenú technológiu. Pri zariaďovaní vášho domova alebo obchodných priestorov sa môžete spoľahnúť na Bezpečnostné vložky detect3000. Patentová technológia do roku 2038.

Autorizovaný vstup do budovy – väčšia bezpečnosť a pohodlie

Dobrý systém kontroly prístupu v podstate funguje ako vrátnik, ktorý kontroluje vstupenku. Stará sa o bezpečnosť a pohodlie, a to tak, že neoprávneným osobám zabráni prístup a osoby oprávnené prívetivo privíta. Pre vyvážený pomer medzi pohodlným prístupom do budovy, vysokým zabezpečením budovy a jednoduchou administratívou vždy existuje celkový systém, ktorý je možné individuálne prispôsobiť na dané požiadavky. Skupina GU, s jednou z tradičných značiek BKS, je kompetentným partnerom pre architektov, projektantov a prevádzkovateľov budov, pre spracovateľov a bezpečnostné firmy, pokiaľ ide o bezpečný a pohodlný prístup do budov.

Kontrola prístupov

Budova je bezpečná len vtedy, ak je možné spoľahlivo zaistiť prístup oprávnených osôb. Architekti, projektanti a prevádzkovatelia budov, spracovatelia a bezpečnostní experti sa spoliehajú na inteligentné technické riešenia skupiny Gretsch-Unitas. Ako jeden z medzinárodných lídrov na trhu s okennou a dverovou technikou, ako aj s automatickými systémami riadenia vchodov a budov sme kompetentným partnerom pre mechanickú a elektronickú kontrolu prístupu – od konceptu vchodových dverí až po komplexný uzamykací systém v objekte. V súlade s naším mottom „Náskok so systémom“ podporujeme našich zákazníkov od plánovania až po realizáciu autorizovaného prístupu, bez ohľadu na to, či ide o novostavbu, prestavbu alebo dodatočnú objednávku komponentov.

Bezpečné rozhodnutie: mechanická kontrola prístupu od spoločnosti BKS: Trvalé, robustné a vždy autorizované: mechanické kľúče sú najpriamejším spôsobom kontroly prístupu. Z tohto dôvodu je odovzdanie kľúča vždy výnimočným momentom – najmä pokiaľ ide o kľúč od spoločnosti BKS.

Značka BKS spĺňa so svojimi kvalitnými mechanickými riešeniami zaistenia dverí tie najvyššie kvalitatívne a bezpečnostné nároky. V oblasti domových a bytových vchodových dverí tak tradičná značka skupiny GU pokrýva široké spektrum požiadaviek.

Pritom nezáleží na tom, ktorý z uzamykacích systémov sa použije: každý registrovaný uzamykací systém je jedinečný. Spoločnosť BKS tak preberá zodpovednosť za údaje relevantné z hľadiska bezpečnosti cylindrických vložiek a kľúčov – a tým zaručuje dobrý pocit.

Bezpečnosť je u cylindrických vložiek od spoločnosti BKS na dennom poriadku: zaisťuje ju štandardná ochrana proti bumpingu, ako aj núdzová funkcia, ktorá zabraňuje zablokovaniu zámku zastrčeným kľúčom.

Zobrazených 1–12 z 151 výsledkov

1 2 3 4 11 12 13
0
Košík