Zadlabávacie zámky BKS 

Či už pre drevené, oceľové, hliníkové alebo plastové dvere: spoločnosť BKS má ten správny zadlabávací zámok pre každé želané použitie.

Zadlabávacie zámky sú špeciálne prispôsobené pre drevené alebo oceľové dvere – majú veľké osové rozpätia a zaoblené ploché štulpy zámkov. Vhodné uzatváracie plechy pre rám doplňujú zámky. Zámky BKS sa používajú v mnohých oblastiach vďaka funkčným vlastnostiam, ako je odolnosť proti vlámaniu, požiarna ochrana a vhodnosť pre únikové dvere, ako aj možná integrácia do systémov kontroly prístupu.

U interiérových dverí je dôležité predovšetkým čo najtichšie otváranie a zatváranie. Preto sa používajú zámky s tichými strelkami s integrovaným valčekom pre nehlučné zatváranie dverí. Obzvlášť tam, kde sa dvere používajú veľmi frekventovane, presvedčia ako systém s dlhou životnosťou, ktorý nevyžaduje žiadnu údržbu..

Zadlabávacie zámky BKS pre dvere z hliníka alebo plastu sú špeciálne prispôsobené požiadavkám dverí z profilov. Pre úzke profily s rôznym stupňom tuhosti ponúkame riešenia zámkov s menším osovým rozpätím.

Zobrazených 1–12 z 15 výsledkov

1 2
0
Košík