Bezpečnostná vložka livius 5012 31/45 GF

68,00  s DPH

 

  • Vysoká flexibilita: Kombinácie cylindrických vložiek s blokovacou lištou alebo bez nej umožňujú systém s rôznymi úrovňami bezpečnosti
  • Sériová ochrana pred bumpingom
  • Ochrana proti násilnému otvoreniu zámku odvŕtaním a vytiahnutím
  • Predĺžená čepeľ kľúča – ideálne pre použitie s bezpečnostným kovaním s krytmi cylindrickej vložky
  • Možné obojstranné prevedenie vložky
  • Výrazný dizajn: Modrá guľôčka je znakom kvality a identifikácie a zdôrazňuje symetriu obojstranného kľúča
  • S testom podľa normy EN 1303 a DIN 18252

 

 

Bezpečnostná vložka livius 5012 31/45 GF

Značka livius presviedča ako moderný uzamykací systém s technológiou obojstranného kľúča. Obojstranné použitie kľúča ponúka maximálne jednoduché používanie a kľúča.

Vďaka kombinovateľnosti kľúčov s transpondérovým príveskom SE sú elektronické cylindrické vložky s dverovou guľou CE výhodným doplnkom uzamykacích systémov livius.

livius je tým správnym systémom obojstranných kľúčov, ak si chcete do svojho domova priniesť modernú, mechanickú zabezpečovaciu techniku ​​s registrovaným zámkom. Alebo ak si chcete vybaviť bytový dom či obchodné priestory vlastným uzamykacím systémom. Okrem príslušných funkcií a výbavy ponúkajú cylindrické vložky v systéme livius možnosť dodatočného rozšírenia o viaceré funkcie.

Mechanické uzamykacie systémy

Značka BKS spĺňa so svojimi kvalitnými mechanickými riešeniami zaistenia dverí tie najvyššie kvalitatívne a bezpečnostné nároky. Moderné obojstranné kľúče sú vybavené ochranou proti kopírovaniu a výrobu ich kópie si môžu objednať len oprávnené osoby – držitelia bezpečnostnej karty.

Budúca bezpečnosť kľúčov a cylindrických vložiek sa zabezpečí dlhými dobami platnosti patentov a flexibilnými možnosťami rozšírenia systémov. Mechanickú kontrolu prístupu je možné dopĺňať o elektronické systémy a kombinovať ju s nimi.

O bezpečnosť sa stará sériová ochrana proti SG metóde (bumpingu), ako i funkcia pre prípad núdze a nebezpečenstva, ktorá bráni blokovaniu zámku zastrčeným kľúčom.

Pocíťte kvalitu: moderný obojstranný kľúč

Vysoké štandardy bezpečnosti a funkčnosti sa odrážajú v pohodlí obojstranného kľúča BKS: vysoká kvalita je okamžite zrejmá vďaka príjemnému pocitu a intuitívnemu ovládaniu s rovným obojstranným vedením kľúča.

Kvalitné kľúče s ochranou proti kopírovaniu a registrované zámky s bezpečnostnou kartou zaisťujú, že kontrola prístupu zostane v tých správnych rukách. Dlhé doby platnosti patentov série profilov navyše zaisťujú vysoký stupeň nadčasovosti.

Chcete prémiové riešenie na najvyššej úrovni pre vlastný domov – alebo bezpečné a zároveň lacné riešenie? So systémami obojstranných kľúčov janus a helius splní spoločnosť BKS každú požiadavku. BKS “náskok so systémom”.

 

Produkt nájdete v kategórii Bezpečnostná vložka livius 5012 31/45 GF: Cylindrické vložky

Možno by sa Vám páčilo…

0
Košík