Výroba kľúčov – kľúčová služba

Naša kľúčová služba  sa okrem iných služieb špecializuje na predaj,  výroba kľúčov rôznych profilov. Vyrobíme Vám bežný bytový kľúč na počkanie. Takisto vieme vyrobiť kľúče bezpečnostné, dierkavé, s hadíkom. V predajni kľúčovej služby držíme skladom viac ako 2000 profilov polotovarov kľúčov, aby sme Vám vedeli dodať kľúče v čo najkratšom čase. Držíme skladom polotovary a výrobky všetkých najznámejších výrobcov kľúčov a zámkov –  FAB, CISA, MUL-T-LOCK, SISO, GEGE, EVVA, GUARD, BKS, MAUER, DOM, TITAN, LOB, TESA, GERDA, ABUSKľúč Multlock

Naše skladové zásoby priebežne dopĺňame o najnovšie kľúče ktoré sa dostali na náš trh. Kľúče ktoré sú rozšírené v iných krajinách a ktoré nie sú na našom trhu sú  dôvodu nízkeho dopytu po nich ťažko zaobstarávateľné. Keďže minimálne odberné množstvá sú sto kusov na druh kľúča pre dodávateľov a pri nizkofrekventovaného kľúča je nerentabilné. Kópia kľúča je v ideálnom prípade robená z originálu kľúča, pôvodného kľúča. Pri každej kópii kľúča vznikajú drobné nepresnosti na úrovni stotín milimetra. Preto Vám vždy odporúčame priniesť originálny kľúč na kopírovanie. Pri výrobe kľúča z kópie nemôžeme zaručiť kvalitu duplikátu. Takisto nám nerobí problém výroba kľúča zo zlomeného kľúča. Nie je to jednoduché, ale vo väčšine takýchto prípadov sme úspešní. Naše predajňe sú vybavené najmodernejšími strojmi na výrobu kľúčov od renomovaných výrobcov. Je to nevyhnutné pri výrobe duplikátov aby boli čo najpresnejšie. V tomto smere neberieme žiadny kompromis.

Výroba kľúčov podľa zámku       

Sú prípady keď máte zámok ale chýba vám k tomu kľúčik. U nás nie je problém vyriešiť takýto prípad. Samozrejme nie je to rentabilné v každom prípade. Oplatí sa v prípadoch ak je zámok špeciálny, ktorý sa ťažko dá zohnať na trhu. Tiež je to dobré riešenie ak je to zámok do drahého zariadenia alebo je to autozámok pri ktorom je ich výmena veľmi nákladná. Stačí nám dodať spínaciu skrinku, zámok do dverí alebo zámok na ktorý potrebujete kľúč. Pre vchodové dvere bytových domov je to takisto výhodné riešenie, pretože obyvateľia si môžu nechať pôvodný kľúč a nie je nutné výmena zámku s novými kľúčmi čo je finančne náročnejšie. Stačí dodať originálny kľúč  o ostatné sa postaráme my.


výroba kľúčov BKS Livius
Kľúčová služba a bezpečnostné kľúče

Výroba bezpečnostných a výroba špeciálnych kľúčov je tiež v našej ponuke. Bezpečnostné kľúče môžeme rozdeliť do kategórií bezpečnostné kľúč s ochranou proti nelegálnej výroby duplikátu. A bezpečnostné kľúče bez takejto ochrany. Ochrana proti neoprávnenej výroby kľúča je zabezpečená bezpečnostnou kartou, patentom profilu kľúča alebo len zmluvným vzťahom medzi výrobcom a kľúčovou službou. Naša kľúčová služba taktiež disponuje takýmito kľúčmi, ktoré zas sú kopírovateľné výlučne v našej kľúčovej službe na základe predloženej bezpečnostnej karty, ktorú ste dostali pri kúpe bezpečnostného kľúča a bezpečnostného zámku. Táto karta Vás identifikuje ako majiteľa kľúča, bez kartičky bezpečnostný kľúč nie je možné vyrobiť. Niektoré kľúče sa dajú vyrobiť  bez kľúča a to predložením bezpečnostnej kartičky. Je to obmedzené. Nie každý výrobca vložiek dáva takéto možnosti. Objednávky výroby kľúčov berieme aj bez nutnosti návštevy predajne. Závisí od typu kľúča ako dokážeme vyhovieť takejto požiadavke. Pre konkrétny kľúč sa informujte cez naše kontakty uvedené na tejto stránke.

Bytové čipy              Výroba kľúčov bytové čipy - kľúčová služba

Najnovší trend pri bytových domoch je, že vchodové dvere sú obstarané prístupovým systémom na čip. Tieto čipy môžu byť rôznej technológie. Veľa druhov dokážeme nakopírovať aj my. Sú to najmä čipy Dallas alebo čip RFID.

výroba trezorových kľúčov Kľúče do trezorov

Tento špecifický segment výroby kľúčov sme prijali do nášho portfólia len nedávno. Veríme že týmto širokým sprktrom výroby kľúčov dokážeme uspokojiť nároky našich zákazníkov. Vyrábame kľúče do rozšírených značiek ako Mauer, Cisa, Mottura.

 

Diaľkové ovládače na brány

Novopostavený dom už si ani nevieme predstaviť bez brány a garážových dverí s ovládaním na diaľku. Dôležitosť tohto komfortu zistíme ak náhodou sa nám stratí alebo poškodí diaľkový ovládač. V takýchto prípadoch netreba podľahnúť panike. Naša kľúčová služba vám dokáže pomôcť v dostatočne veľkou percentuálnou úspešnosťou. Pokazené ovládače sa v prvom rade snažíme opraviť čím zákazník nezaplatí toľko ako keby si musel zaobstarať nový ovládač. Dialkovy ovladac Came

To je samozrejme naša filozofia vo všetkom. Čo sa dá opraviť alebo zachrániť, nesnažíme sa predať nový. Týmto prístupom možná prispievame zamedzeniu nadbytočnej spotreby, čo silno zaťažuje aj našu planétu. Pravdaže držíme skladom aj nové ovládače pre rôzne značky. Spomenieme len tie najbežnejšie ako Came, Nice, Key, Hormann… Niektoré typy vyžadujú programovanie do motora. Takúto službu Vám radi poskytneme aj my.

 

Kľúče do áut – výroba kľúčov

Ďalšia oblasť výroby kľúčov sú kľúče do áut. Autokľúče vyrábame tiež. Sú štyri kategórie týchto kľúčov. Kľúč mechanický, ktorý otvorí dvere a neobsahuje immobilizér. AutokľúčeMechanický kľúč s immobilizérom. Autokľúč s diaľkovým ovládaním a autokľúč s bezkľúčovým štartovaním. Všetky tieto typy dokážeme vyrobiť, ale nie na všetky značky vozidiel. Niektoré značky alebo modely majú sofistikovanú ochranu proti výrobe duplikátov, alebo ešte nedisponujeme príslušnou technológiou na ich výrobu. Tento segment je v neustále vo vývoji. Každý rok napreduje a držať krok s týmto vývojom znamená neustále investovanie do technológií. Nič iné nezostáva ani nám aby sme držali krok s týmto trendom. Autokľúče vyrábame aj podľa dodaného zámku dverí alebo spínacej skrinky poprípade veka nádrže. Toto riešenie je oproti výmene celej sady zámkov dverí aj spínacej skrinky výrazne lacnejšie riešenie a určite aj rýchlejšie. Stratené kľúče od auta sa dajú riešiť u nás tiež. V závislosti od typu a modelu auta Vám navrhneme vhodné riešenie. Pokazené autokľúče neznamenajú automaticky nutnosť výroby nového kľúča. Takisto ako pri ovládačoch na brány opravujeme aj autokľúče. Môže to byť pokazený mikrospínač alebo prasknutá planžeta zlomený hrot, zničené gombíky. Niektoré prípady sa vyriešia na počkanie v našej predajni, pri náročnejších opravách je nutné na pár dní nechať kľúčik v predajni.

0
Košík