Kľúčová služba Nové Zámky sa okrem iných služieb špecializuje na predaj a výrobu kľúčov rôznych profilov. Vyrobíme Vám bežný kľúč na počkanie. Takisto vieme vyrobiť kľúče do špeciálnych zámkov. V predajni kľúčovej služby držíme skladom viac ako 2000 profilov polotovarov kľúčov, aby sme Vám vedeli dodať kľúče v čo najkratšom čase. Držíme skladom polotovary a výrobky všetkých najznámejších výrobcov kľúčov a zámkov - FAB, CISA, MUL-T-LOCK, SISO, GEGE, EVVA, GUARD, BKS,MAUER, DOM, TITAN, LOB, TESA, GERDA, ABUS ...

Kópia kľúča je v ideálnom prípade robená z originálu kľúča, pôvodného kľúča. Pri každej kópii kľúča vznikajú drobné nepresnosti na úrovni stotín milimetra. Preto Vám vždy odporúčame priniesť originálny kľúč na kopírovanie.

Výroba bezpečnostných a výroba špeciálnych kľúčov pre nás tiež nie je žiadny problém. Pri bezpečnostných kľúčoch však so sebou prineste aj kartu, ktorú ste dostali pri kúpe bezpečnostného kľúča a bezpečnostného zámku. Táto karta Vás identifikuje ako majiteľa kľúča, bez kartičky bezpečnostný kľúč nie je možné vyrobiť.

0